skasuj wyniki wyszukiwania
LEGENDA: CENY DOSTĘPNOŚĆ 24-48h | CENY SŁABO WIDOCZNE WYBIELONE - NIEDOSTĘPNE | CZĘSTO KUPOWANE | CENY DO SPRAWDZENIA CZAS 2-7 DNI

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ: NAPISZ ZAMÓWIENIE

 


1.


Zabudowa szufladowa stalowa lekka do Y61 / Y61 GU4  - 5 drzwi long. Pierwsza w Polsce zabudowa konstrukcji stalowej, produkowana seryjnie w technologii do samodzielnego montażu, wykonana w najwyższej jakości i z dbałością o dopasowanie do wnętrza samochodu. Dostępna również w wersji przedłużonej, aż do przednich siedzeń -   ( fot. nr. 3 )  FABRYKA4x4
Konstrukcja nośna zabudowy, jak i szuflady, wykonane są z blachy stalowej, która jest cynkowana, co stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Mechanizm otwierania szuflad składa się z kształtownika ze stali nierdzewnej oraz zespołu łożysk tocznych zamontowanych zarówno u dołu jak i u góry prowadnic, a także po bokach szuflady. Taka budowa prowadnic eliminuje wszelki luz między szufladą a konstrukcją nośną, co gwarantuje, że z zabudowy nie wydostają się nieprzyjemne dźwięki w czasie jazdy po nierównościach oraz zapewnia dużą niezawodność. Każda z szuflad wyposażona jest w dwie przegrody, które można zdemontować w zależności od potrzeb. Fronty malowane proszkowo na czarno . Obie szuflady wyposażone są w solidne zamki ze stali nierdzewnej, które można zamknąć na klucz. Górna część wykonana jest ze sklejki pokrytej tkaniną filcową, zabezpieczoną na krawędziach aluminiowym narożnikiem, co powoduje że całość ładnie komponuje się z wnętrzem samochodu i jest przyjemna w użytkowaniu. Zabudowa wyposażona jest w osiem uchwytów, umożliwiających zabezpieczenie przed przesuwaniem się przedmiotów typu lodówka, kufer itp. umieszczonych na jej powierzchni. Po bokach panelu z szufladami oraz za tylną kanapą znajdują się dodatkowe schowki, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni bagażnika oraz lepsze zorganizowanie przedmiotów, które zabieramy na wyprawę. Konstruując zabudowę zadbaliśmy o łatwość montażu, dzięki temu montaż może wykonać samodzielnie jedna osoba oraz o to, aby montaż odbywał się bez naruszania oryginalnego wnętrza bagażnika. Jednym z atutów zabudowy jest fakt, iż w każdym momencie można ją wymontować z samochodu i w razie konieczności zamontować ponownie.
Zabudowa została przetestowana podczas wyprawy do Afryki i sprawdziła się w 100%
Jest to produkt seryjny nie potrzebujemy samochodu na przymiarkę, zabudowę wysyłamy na palecie 
6900zł
7600zł
2.

 


Zabudowa wyprawowa dwu szufladowa pasująca do Nissan Patrol Y60 long oraz Y61 long.

Dodatkowo w cenie 890zł można dokupić dostawkę do spania- płyta wyrównująca powierzchnie do spania na tylnych siedzeniach.

SPECYFIKACJA

- SKLEJKA FENOLOWA CZARNA 9mm, 6.5mm WODOODPORNA ( NIE WODOSZCZELNA)
- DWIE SZUFLADY Z PEŁNYM WYSUWEM
- DWA SCHOWKI PONAD NADKOLAMI
- SCHOWEK TYLNY CENTRALNY
- PO ZŁOŻENIU SIEDZEŃ POWSTAJE PRZESTRZEŃ DO SPANIA DLA DWÓCH OSÓB

- SZUFLADY WEWNĄTRZ MAJĄ TRZY REGULOWANE PRZEGRODY 

- NOŚNOŚĆ SZUFLADY 50 KG

- BRAK INGERENCJI W KONSTRUKCJĘ  SAMOCHODU 
- DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH 
- W PEŁNI DEMONTOWALNA

Czas realizacji to zazwyczaj około 14dni.  FOT.1, 2.

4600zł
3.

 

Zabudowa wyprawowa trzy szufladowa pasująca do Nissan Patrol Y60 long oraz Y61 long.

Dodatkowo w cenie 890zł można dokupić dostawkę do spania- płyta wyrównująca powierzchnie do spania na tylnych siedzeniach.

SPECYFIKACJA

- TRZY SZUFLADY
- DWA SCHOWKI PONAD NADKOLAMI

- SZUFLADY WEWNĄTRZ POSIADAJĄ REGULOWANE PRZEGRODY 

- BRAK INGERENCJI W KONSTRUKCJĘ  SAMOCHODU 
- DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH 
- W PEŁNI DEMONTOWALNA

Czas realizacji to zazwyczaj około 14dni. Fot.1, 2, 3.

4900zł
3a.Zabudowa wyprawowa 4 moduły -  pasująca do Nissan Patrol Y60 long
Z miejscem sypialnym dla dwóch osób.
Czas realizacji to zazwyczaj około 14dni.
Fot. 1, 2, 3.

7310zł

zamów czyść