skasuj wyniki wyszukiwania
LEGENDA: CENY DOSTĘPNOŚĆ 24-48h | CENY SŁABO WIDOCZNE WYBIELONE - NIEDOSTĘPNE | CENY PROMOCJA | CENY DO SPRAWDZENIA CZAS 2-7 DNI

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ: NAPISZ ZAMÓWIENIE
LP. Nazwa Cena Zdjęcie Zdjęcie
37.

Mercedes X-Klasa/X-Class W470 2017+

Aluminiowe podkładki 2 cale

Przód + tył ( góra)

podnosi auto o 2 cale

nie zmienia komfortu jazdy
TX-B16/E16 - TIH

  1320zł    
 38.

Lift 4cm Honda CR-V I-gen.
Zestaw składa się z 6 podkładek stalowych o grubości 8mm na górne mocowania przednich amortyzatorów oraz 2 dystansów mocowań amortyzatorów tylnego zawieszenia wraz ze szpilkami. Ilość podkładek przednich należy dobrać tak aby wysokość auta z przodu była równa z wysokością tyłu. Zestaw podnosi auto o ok 4cm poprawiając kąty natarcia, zejścia oraz prześwit pojazdu, nie zmieniając charakterystyki pracy zawieszenia.

Elementy wykonane są ze stali w ocynku galwanicznym.
Kompletny lift zawieszenia o 4cm do Hondy CR-V rok prod 1996 - 2001

Index: LHCR1-1

 

320zł
 
 39.

Lift 4cm Honda CR-V II-gen
Zestaw składa się z 4 podkładek stalowych o grubości 12mm każda na górne mocowania przednich amortyzatorów (po 2szt. na stronę) oraz 4 podkładek stalowych na górne mocowania tylnych amortyzatorów (również po 2szt. na stronę) wraz ze szpilkami. Montaż polega na wymontowaniu przednich kolumn Macphersona wybiciu z nich szpilek mocujących na górze i wbiciu w ich miejsce dłuższych z zestawu  (po 3 szpilki na stronę). Na zamontowane szpilki zakładamy stalowe dystanse po 2szt na stronę. Dla tylnej osi wykonujemy analogicznie wymieniając tylko po 2 szpilki i zakładając dystanse z dwoma otworami na szpilki.  Zestaw podnosi auto o ok 4cm poprawiając kąty natarcia, zejścia oraz prześwit pojazdu, nie zmieniając charakterystyki pracy zawieszenia.

Elementy wykonane są ze stali w ocynku galwanicznym.
Kompletny lift zawieszenia o 4cm do Hondy CR-V rok prod 2001 - 2006

Index: LHCR2-1

 

380zł
 
40.

Lift 40mm Dacia Duster
Zestaw składa się z 4 dystansów do kolumn MacPhersona wraz z przedłużkami amortyzatorów. Całość jest potrzebna przy podstawowym lifcie Dacii Duster o około 40mm. Pasuje do wersji z napędem na obie osie.
LDD1
OR

785zł    

zamów czyść