skasuj wyniki wyszukiwania
LEGENDA: CENY na czarno dostępne 24h | CENY słabo widoczne WYBIELONE towar NIEDOSTĘPNY | NA ŻÓŁTO PROMOCJA | NA BORDOWO dostępne 2 do 7 dni.

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ: NAPISZ ZAMÓWIENIE
LP. Nazwa Cena Zdjęcie Zdjęcie
1. Drążek panharda przedni regulowany
Suzuki Jimny 98-18
MO
630zł Drazek panharda PH0003_MO
 
1a. Drążek panharda przedni regulowany
Suzuki Jimny 98-18
MO
630zł Drazek panharda PH0001_MO
 
1b.  

Wałek reduktora Suzuki Samurai z łożyskami igiełkowymi.

 300zł    
2.

100% blokada dyferencjału Trail-Gear Mini Spool przeznoczona do tylnego mostu Suzuki Vitara(89-00) oraz przedniego i tylnego Suzuki Samurai(86-95). Blokada Mini Spool pasuje do standardowych tylnych półosi z 26 frezami lub przednich wzmocnionych T-G, oferuje taką samą trakcję jak załączony ARB przy dużo mniejszych kosztach modyfikacji.

Wykonana z materiałów o najwyższych parametrach wytrzymałościowych jest nieporównywalnie mocniejsza od spotykanych na rynku podróbek, blokada nie ma żadnych ograniczeń co do mocy silnika i wielkości kół.

141043-3-KIT
Or

 

 750zł    
3.

Zestaw przełożeń do mostów napędowych do samochodu Suzuki Samurai amerykańskiej firmy Trail-Gear 5.38 .
To najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia Trail-Creeper wykonane są ze stali narzędziowej 8620 i poddane obróbce cieplnej, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na zużycie. Zęby kół zębatych są wycinane za pomocą maszyn i frezarek Gleason CNC. Technologia cięcia Gleason zapewnia niespotykany dotąd poziom dokładności i wykończenia powierzchni, co pozwala przekładniom przekazywać większy moment obrotowy i zwiększyć oszczędność paliwa. Wyższa dokładność i wykończenie powierzchni zapewnia również cichszy układ jezdny, co oznacza, że doskonale sprawdzą się również w codziennym użytkowaniu.

**MADE IN THE USA**
OR

 

 1630zł/kpl na oś     
4.  Płyta do połączenia silnika Suzuki Vitara 1.6 (16v i 8v) ze skrzynią samuraja. Wykonana ze stali 5mm, z powłoką galwaniczną cynkową. Cena za 1szt.
OR
 125zł    
5.  

Zestaw kompletu mocowań wahaczy do mostu (4szt.) potrzebnych w przypadku swapu mostu od Vitary do Samuraja lub Jimnego (pod wahacze od Suzuki Jimny). Potrzebne też są do przeróbki zawieszenia Samuraja z resorów na sprężyny. Mocowania zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem wytrzymałościowym, wykonane są ze stali węglowej dobrze spawalnej o gr. 4mm. Rozstaw śrub 150mm, średnica otworów na śruby 12mm, średnica rury mostu 70mm.

W komplecie 4 sztuki. Cena za komplet.

 105zł    
6.  

Tarcze mocujące przedni zacisk hamulcowy do tylnego mostu Suzuki Samurai, potrzebne przy przeróbce hamulców z bębnowych na tarczowe. Zaprojektowane do montażu tylnych zacisków hamulcowych od Ford Scorpio tak aby można było korzystać z hamulca ręcznego do którego te zaciski są przystosowane. Montowane od środka mostu. Do zamontowania potrzebna jest jeszcze flansza ze szpilkami przykręcana do półosi którą można wykonać odtaczając bębny hamulcowe lub dokupić u nas.

Wykończenie czarny mat lub w powłoce galwanicznej (ocynk).

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 130zł    
7.  

Tarcze mocujące przedni zacisk hamulcowy do tylnego mostu Suzuki Vitara, potrzebne przy przeróbce hamulców z bębnowych na tarczowe. Zaprojektowane do montażu tylnych zacisków hamulcowych od Ford Scorpio tak aby można było korzystać z hamulca ręcznego do którego te zaciski są przystosowane. Montowane od środka mostu. Do zamontowania potrzebna jest jeszcze flansza ze szpilkami przykręcana do półosi którą można wykonać odtaczając bębny hamulcowe lub dokupić u nas.

Wykończenie czarny mat lub w powłoce galwanicznej (ocynk).

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 130zł    
8.  

Tarcze mocujące przedni zacisk hamulcowy do tylnego mostu Suzuki Samurai, potrzebne przy przeróbce hamulców z bębnowych na tarczowe. Zaprojektowane do montażu przednich zacisków hamulcowych od Samochodu Polonez firmy Lucas. Montowane są na końcach mostu jednocześnie osłaniając i blokując łożysko półosi. Do zamontowania potrzebna jest jeszcze flansza ze szpilkami przykręcana do półosi którą można wykonać odtaczając bębny hamulcowe lub dokupić u nas.

Wykończenie czarny mat lub w powłoce galwanicznej (ocynk).

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 155zł    
9.  

Dystans mocowania sworznia sierżanta na tylnym moście – Suzuki Vitara

Do liftu zawieszenia 5 cm

 115zł    
10.  

Dystans górnego mocowania amortyzatora Suzuki Vitara potrzebny przy lifcie zawieszenia

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 190zł    
11.  

Tarcza mocująca szpilki do półosi tylnego mostu Suzuki Samurai / Suzuki Vitara potrzebna przy konwersji hamulców z bębnowych na tarczowe.

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 95zł    
12.  

Pasy blokujące opadanie mostu firmy ORE4x4 o wytrzymałości 5t o długościach 30, 35 lub 40 cm ( na zamówienie inne długości). Przykręcane na śrubę 12, ocynkowane.

2 sztuki w komplecie. Cena za komplet.

 150zł    
13.  

Wahacze przednie do Vitary wg ORE.

Nowy rodzaj gniazda sprężyny pozwala na zastosowanie różnych średnic sprężyn ( nie tylko mercedes ) W zestawie są dwa rodzaje gniazd do sprężyn w których średnica zewnętrzna wynosi 112 mm . Gniazda mają wysokość 20mm i 34 mm. Daje to nam mozliwość małej korekcji wysokości w zależności od zużycia lub wysokości sprężyny.

W komplecie dwie sztuki. Cena za komplet.

 1310zł    
14.  

Dystans wału do Suzuki Samurai i Vitara grubość 2 cm. Do liftu 3 cale.

W komplecie jedna sztuka. Cena za sztukę.

 95zł    
15.  

Tarcze mocujące przedni zacisk hamulcowy do tylnego mostu Suzuki Vitara, potrzebne przy przeróbce hamulców z bębnowych na tarczowe. Zaprojektowane do montażu przednich zacisków hamulcowych Aisin występujących w modelach Suzuki Vitara / Samurai / Jimny. Tarcze montowane są na końcach mostu jednocześnie osłaniając i blokując łożysko półosi. Do zamontowania potrzebna jest jeszcze flansza ze szpilkami przykręcana do półosi którą można wykonać odtaczając bębny hamulcowe lub dokupić u nas.

Wykończenie czarny mat lub w powłoce galwanicznej (ocynk).

Zestaw zawiera płytę kotwiczną oraz komplet śrub potrzebnych do montażu.

W komplecie 2 sztuki. Cena za komplet.

 160zł    
16.  

Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno-rozdzielczej do samochodu Suzuki Jimny (Elektryk) amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne są zredukowane o 87%, a przełożenia szybkich biegów są zwolnione o 17%. Takie przełożenia znacznie poprawią jazdę off-road autem o rozmiarze opony 29 "[736 mm] lub wyższym. Ten kompletny zestaw zawiera (4) nowe przekładnie wykonane ze stali stopowej SCM415 o wysokiej wytrzymałości i nowe przekładnie zębate dla szybkościomierza. Dodatkowo zestaw zawiera komplet uszczelek Trail-Safe™ oraz nowe nakrętki oraz silikon Ultra Gray RTV do uszczelnienia obudowy reduktora. Niewielkie podszlifowanie obudowy reduktora jest wymagane (patrz instrukcja instalacji).

Uwaga # 1: Jeśli twój Jimny ma automatyczną skrzynię biegów, musisz wymienić łańcuch reduktora na Suzuki t-case P/N 29225-84A00 (brak w zestawie).

Przekładnia do prędkościomierza jest kalibrowana do opon w rozmiarze 29 "-30" [736-762 mm].

Uwaga # 2: Te przekładnie są przeznaczone wyłącznie do reduktora elektrycznie sterowanego (Electric/Push button).

 4300zł    
17.  Duże opony i niskie przełożenia mogą i prowadzić do ukręcenia tylnej osi. Jeśli szukasz zestawu aby wzmocnić układ napędowy, to te półosie są idealnym rozwiązaniem. Tylne półosie Longfield™ są wykonane są ze stali 4340 chromowo-molibdenowej i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać na najtrudniejszych szlakach. Zestaw zawiera wszystkie nowe szpilki.  1670zł    
18.  Duże opony i niskie przełożenia mogą i prowadzić do ukręcenia tylnej osi. Jeśli szukasz zestawu aby wzmocnić układ napędowy, to te półosie są idealnym rozwiązaniem. Tylne półosie Longfield™ są wykonane są ze stali 4340 chromowo-molibdenowej i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać na najtrudniejszych szlakach. Zestaw zawiera wszystkie nowe szpilki.  1670zł    
19.  

Wzmocnione półosie tylne Suzuki Samurai
Indeks 303765-3-KIT
Marka Trail-Gear
1986-1995 Suzuki Samurai
Duże opony i niskie przełożenia mogą i prowadzić do ukręcenia tylnej osi. Jeśli szukasz zestawu aby wzmocnić układ napędowy, to te półosie są idealnym rozwiązaniem. Tylne półosie Longfield™ są wykonane są ze stali 4340 chromowo-molibdenowej i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać na najtrudniejszych szlakach. Zestaw zawiera wszystkie nowe szpilki.

Uwaga: To są półosie z czterema szpilkami !

 1850zł    
20.  

Zestaw najmocniejszych obecnie na rynku przednich półosi i przegubów do samochodu Suzuki Jimny.

Półosie z zestawu: Longfield™ Suzuki JB33/JB43 33-Spline Front Axle Kit wykonane są z stali 4340 chromowo-molibdenowej. Przeguby zostały zrobione z kutej stali 4340 chromowo-molibdenowej jak i elementy wewnętrzne. Półosie mają większą średnicę niż fabryczne i mają do 26 zębów po stronie mechanizmu różnicowego. Półosie od strony przegubów i przeguby zostały przystosowane do 33 frezów, aby móc przenosić jeszcze większy moment obrotowy.

 2450zł    
21.  

Najnowsze najmocniejsze na rynku przeguby Suzuki Samurai

Przeguby zostały zrobione z kutej stali 4340 chromowo-molibdenowej a elementy wewnętrzne ze stali 300M chromowo-molibdenowej. Przeguby zostały przystosowane do 33 frezów, aby móc przenosić jeszcze większy moment obrotowy.

 950zł    
22.  

Zestaw najmocniejszych obecnie na rynku przednich półosi i przegubów do samochodu Suzuki Samurai.

Mimo, iż Klienci kupujący poprzedni zestaw przednich wzmocnionych półosi do Suzuki Samurai, byli bardzo z niego zadowoleni, wciąż pytali o coś bardziej wytrzymałego i mocniejszego. W związku z tym firma Trail-Gear opracowała mocniejszy zestawu przednich półosi: Samurai Rock Assault™ 33-Spline Front Axle Kit.

 2650
   
23.  6,5:1

Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno- rozdzielczej do samochodu Suzuki Samurai amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne są zredukowane do wartości 6,5 do 1, a przełożenia wysokich biegów są zwolnione o 20% (1,7 do 1). Ten kompletny zestaw zawiera cztery nowe precyzyjne wycięte zębatki, wałek pośredni, łożyska igiełkowe, podkładki, o-ring, uszczelki, nowe simeringi oraz kompletną instrukcje montażu ze zdjęciami. Pasuje do reduktorów Suzuki Samurai z lat 1986-1995. Waga 6,8 kg.

Zestaw o przełożeniach 6,5:1 jest idealny dla aut z kołami 31-33” z seryjnymi przełożeniami w mostach.

Stosując ten zestaw przełożeń reduktora nie ma potrzeby zmiany przełożeń w mostach.

 3100zł    
23a. Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno-rozdzielczej do samochodu Suzuki Samurai amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne są zredukowane do wartości 4,90 do 1 (115% redukcji ), a przełożenia szybkich biegów są zwolnione o 16%. Ten kompletny zestaw zawiera trzy nowe precyzyjne wycięte zębatki, wałek pośredni, łożyska igiełkowe, podkładki, o-ring, uszczelki, nowe simeringi oraz kompletną instrukcje montażu ze zdjęciami. Pasuje do reduktorów Suzuki Samurai z lat 1986-1995. Waga 6,8 kg. Zestaw o przełożeniach 4,90:1 jest idealny dla aut z kołami 30-31” z seryjnymi przełożeniami w mostach. Stosując ten zestaw przełożeń reduktora nie ma potrzeby zmiany przełożeń w mostach 2750zł  
24. 4,16:1

Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno-rozdzielczej do samochodu Suzuki Samurai amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne są zredukowane do wartości 4,16 do 1 (84% redukcji ), a przełożenia szybkich biegów są zwolnione o 12%. Ten kompletny zestaw zawiera trzy nowe precyzyjne wycięte zębatki, wałek pośredni, łożyska igiełkowe, podkładki, o-ring, uszczelki, nowe simeringi oraz kompletną instrukcje montażu ze zdjęciami. Pasuje do reduktorów Suzuki Samurai z lat 1986-1995. Waga 6,8 kg.

Zestaw o przełożeniach 4,16:1 jest idealny dla aut z kołami 29-30” z seryjnymi przełożeniami w mostach.

Stosując ten zestaw przełożeń reduktora nie ma potrzeby zmiany przełożeń w mostach. O

 2650zł    
24a.

Komplet dobrej jakości łożysk i uszczelniaczy do reduktora Suzuki Samurai wraz z uszczelkami. Na życzenie klienta dokonujemy wymiany łożysk, zmiany przełożeń i przeglądy reduktorów. Aukcja dotyczy 1 kpl. łożysk kulkowych i uszczelniaczy do reduktora Samurai 413 widocznych na zdjęciach. W ofercie mamy dostępne również łożyska igiełkowe których ten zestaw nie zawiera.

Index: OREP8
OR


200zł    
25.

Rozpórka kielichów, regulowana
SUZUKI VITARA 3d

oraz 5d (silnik 1.6, wąska rama, przednie wahacze blaszane) produkowanego
w latach 1988 - 1998

 

 450zł    
26.

Suzuki Samurai
Komplet Wieszaków resora 2' Liftu

340zł  
27.

Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno- rozdzielczej do samochodu Suzuki Vitara 4.24:1
amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne są zredukowane do wartości 4,24 do 1 (135% niż seryjne). Ten kompletny zestaw zawiera wszystkie potrzebne zębatki oraz dodatkowo nowe simeringi oraz kompletną instrukcje montażu ze zdjęciami.
Wymagane lekkie frezowanie wewnątrz obudowy reduktora
Zestaw pasuje do:

 • 1991-1998 Suzuki Sidekick 4WD
 • 1991-2001 Geo Tracker 4WD
 • 1991-2001 Chevy Tracker 4WD
 • 1995-1997 suzuki x90 4WD
 • 1999-2001 Suzuki Vitara 4WD

**MADE IN THE USA**
Gwarancja producenta 12 miesięcy
OR

 

2840zł
28.

Zestaw wzmocnionych wahaczy korygujących kąty zawieszenia i ustawienia główek mostów przy lificie +2"  +3''

Zestaw zawiera:

- 2 przednie wahacze wraz z simerblockami

- 2 tylne wahacze  wraz z simerblockami
OR

 

1850zł    
29.

Zestaw zwolnionych przełożeń skrzyni redukcyjno-rozdzielczej do samochodu Suzuki Jimny (Manual) 24% amerykańskiej firmy Trail-Gear to najwyższej jakości zestaw dostępny na rynku. Przełożenia wolne i szybkie są zredukowane o 24%. Takie przełożenia znacznie poprawią jazdę off-road autem o wiekszych oponach niż seryjne. Ten kompletny zestaw zawiera dwie nowe przekładnie wykonane ze stali stopowej SCM415 o wysokiej wytrzymałości. Dodatkowo zestaw zawiera komplet uszczelek Trail-Safe™ oraz nowe nakrętki oraz silikon Ultra Gray RTV do uszczelnienia obudowy reduktora.

 • 1998-2005 Suzuki Jimny JB23 (Manual Shift T-Case )
 • 1998-2005 Jimny JB33 (Manual Shift T-Case )
 • 2000-2005 Jimny JB43 (Manual Shift T-Case )
 • 1998-2005 Suzuki Jimny SN413 (Manual Shift T-Case )
 • 1998-2005 Suzuki Jimny SN415 (Manual Shift T-Case )

Uwaga : Te przekładnie są przeznaczone wyłącznie do reduktora sterowanego manualnie.
OR

 

1780zł  
30.

 Dywaniki gumowe Suzuki Jimny 1998-2017

100zł 
31.

 

     

 


zamów czyść