skasuj wyniki wyszukiwania
LEGENDA: CENY DOSTĘPNOŚĆ 24-48h | CENY SŁABO WIDOCZNE WYBIELONE - NIEDOSTĘPNE | CENY PROMOCJA | CENY DO SPRAWDZENIA CZAS 2-7 DNI

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ: NAPISZ ZAMÓWIENIE

Jeep Cherokee XJ 1986-2001

1.

Dekielki do stalowych felg o rozstawie 5x114,3 czyli XJ, YJ, ZJ, TJ, KJ mocowane po nakrętki. Sprzedawane w kompletach po 4szt.Średnica zewnętrzna 174mm,
Są z dwóch wzorach;

1. "Punisher"
2. "Bez logo"-  średnica pod naklejkę na środku 55mm
 
190zł
1a.
Przedni regulowany drążek panharda HD Jeep Cherokee XJ 1986-2001 .Przeznaczony do liftu zawieszenia od 2,5 do 8 cali.Wykonany z precyzyjnego pełnego wałka konstrukcyjnej stali o średnicy 32 mm.Wałek uformowany na zimno przy użyciu giętarki Cnc 3D a nie przy użyciu palnika czy na prasie.Zachowuje to jego pełną wytrzymałość bez osłabień w miejscu gięcia.Na pręt wprasowana i przyspawana wzmocniona tuleja z gwintem do regulacji.Całość spawów wykonana metodą TIG.Śrutowany i malowany proszkowo z podkładem ze strukturą.Przystosowany do tulei w fabrycznym wymiarze a co za tym idzie do produktów renomowanych firm np. SuperPro. Drążek sprzedawany bez tulei. Do nabycia oddzielnie. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.

 

kod TBFrJeepXJ-HD
 860zł
2.
Mocowania HD przednich dolnych wahaczy do mostu Jeep Cherokee XJ 1988-2001. Konstrukcja umożliwia zastosowanie śrub mimośrodowych koniecznych do regulacji kąta wyprzedzenia przy lifcie zawieszenia.Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 6mm i 5mm. Cena za parę. Elementy nie są malowane. Montaż wymaga usunięcia słabych i często uszkodzonych starych mocowań i przyspawania tych do mostu. Waga ok. 2,5 kg. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.
 
kod ArmFLMountJeepXJ-HDadj
530zł
3.
Osłony HD mocowań wahaczy dolnych przód Jeep Cherokee XJ 1988-2001. Mocowane pod śrubę wahacza. Montaż nie wymaga spawania.Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 5mm. Śrutowane i malowane proszkowo w technologi dwuwarstwowej ze strukturą. W komplecie zestaw dłuższych śrub koniecznych do montażu. Waga ok. 1,25 kg. Produkt nie posiada homologacji. Do użytku poza drogami.
 
kod GArmJeepXJfront-bl
365zł
4.
Wahacze przednie dolne regulowane Prestige do liftu 0-4 cale Jeep Cherokee XJ 1989-2001. Przystosowane do gum lub poliuretanów fabrycznych dolnych wahaczy. Śrutowane i malowane proszkowo w technologi dwuwarstwowej na czarno ze strukturą. Z podkładem antykorozyjnym klasy 5. Wykonane z rury konstrukcyjnej o grubości ścianki 8 mm !! Średnica zewnętrzna 44,5 mm. Gwint zastosowany do regulacji to 32x2. Tuleja i gwint zostały ocynkowane. Na rurze wahacza zostały wykonane przefrezowania na klucz do blokowania. Przesunięcie tulei od strony mostu zapobiega uderzaniu główki wahacza o mocowanie do mostu. Zakres regulacji pozwala na użycie wahaczy do liftu od 0 do 5 cali zawieszenia. Jednak powyżej 4 cali większy sens ma montaż zestawu wahaczy Long Arm. Cena obejmuje 2 sztuki bez gum ani poliuretanów ! Waga ok. 6,7 kg. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.
 
kod ArmFrLowPrestigeJeepXJ
840zł
5.
Wahacze przednie dolne regulowane HD do liftu 0-3 cale Jeep Cherokee XJ 1989-2001. Przystosowane do gum lub poliuretanów fabrycznych dolnych wahaczy. Śrutowane i malowane proszkowo w technologi dwuwarstwowej na czarno ze strukturą. Z podkładem antykorozyjnym klasy 5. Wykonane z rury konstrukcyjnej o grubości ścianki 8 mm !! Gwint zastosowany do regulacji to 32x2. Tuleja i gwint zostały ocynkowane. Na rurze wahacza zostały wykonane przefrezowania na klucz do blokowania. Zakres regulacji pozwala na użycie wahaczy do liftu od 0 do 5 cali zawieszenia. Jednak powyżej 3 cali główka wahacza będzie uderzać w oryginalne mocowanie przy moście. Należy zastosować wtedy nasze inne wahacze. Model Prestige. Cena obejmuje 2 sztuki bez gum ani poliuretanów ! Waga ok. 6,7 kg. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.
 
kod ArmFrLowHDJeepXJ
840zł
6.
Wahacze przednie górne regulowane Prestige do liftu 0-5 cali Cheokee XJ 1993-2001. Przystosowane do gum lub poliuretanów fabrycznych górnych wahaczy Jeep XJ . Śrutowane i malowane proszkowo w technologi dwuwarstwowej na czarno ze strukturą. Z podkładem antykorozyjnym klasy 5. Wykonane z pełnego wałka stali konstrukcyjnej o średnicy 30 mm !! Gwint zastosowany do regulacji to 22x1,5. Prawy i lewy co umożliwia regulację na samochodzie.Tuleja i gwint zostały ocynkowane. Na rurze wahacza zostały wykonane przefrezowania na klucz do blokowania. Zakres regulacji pozwala na użycie wahaczy do liftu od 0 do 5 cali zawieszenia. Cena obejmuje 2 sztuki bez gum ani poliuretanów ! Waga ok. 4,7 kg. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.

 

kod ArmFrUpPrestigeJeepXJ
750zł
7.
Wzmocnienia zwrotnic Dana 30 Jeep Cherokee XJ 1989-2001. Pozwalają zabezpieczyć bardzo często wyginające się słabe elementy mostu. Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 6mm. Montaż wymaga spawania. Elementy dostarczane nie są pomalowane. Waga ok 2,2 kg.

 

Więcej zdjęć FOT1

 

kod GusCJeepXJ
410zł
8.
Wzmocnienia rur mostu przedniego Dana30 Jeep Cherokee XJ 1989-2001. Wspawywane od góry na rurach mostu łączą się z masywną obudową główki mostu a na zewnątrz wspierają o podstawe sprężyny.Tworzy to sztywną i zwartą konstrukcję.Zalecany montaż w specjalistycznym warsztacie.Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 5mm i 6mm. Dostarczane surowe, niemalowane, do pospawania.Waga ok. 3,4kg. Produkt nie posiada homologacji.Do użytku poza drogami.

 

Więcej zdjęć FOT1, FOT2

 

kod TrusD30JeepXJ
420zł
9.
Daszek z laminatu do Jeep XJ nad przednią szybę.
290zł
9a.
Daszek z laminatu do Jeep XJ nad przednią szybę, "zamknięty"
Nie jest tylko pojedynczą ścianką, jak czarny powyżej. Składa się z dwóch ścianek, pusty w środku
 Fot. 1, spód 2, 3.

 
355zł
 

 


zamów czyść