skasuj wyniki wyszukiwania
LEGENDA: CENY DOSTĘPNOŚĆ 24-48h | CENY SŁABO WIDOCZNE WYBIELONE - NIEDOSTĘPNE | CENY PROMOCJA | CENY DO SPRAWDZENIA CZAS 2-7 DNI

ABY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ: NAPISZ ZAMÓWIENIE
20. Jeep Grand Cherokee WK / WH 2005-2005 uchwyty do szarpania-mocowania szekli.Wykonane ze stali konstrukcyjnej o grubości 12mm i 10mm.Mocowane w fabryczne otwory.Pasują do samochodów z oryginalnym zderzakiem.Nie wymagają wiercenia ani spawania.Śrutowane i malowane proszkowo na czarno w technologi dwuwarstwowej ze strukturą.Waga ok.4,8 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
630zł
21.

 

Jeep Grand Cherokee WK/WH 2005-2010 osłona skrzyni biegów.Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm.Śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej.Mocowana w fabryczne otwory samochodu.Nie wymaga wiercenia ani spawania.Łączy się z osłoną silnika i osłoną reduktora Heavy Cruiser tworząc jednolitą pełną osłonę zespołu napędowego.Waga ok.8 kg.
Czas oczekiwania ok 2-3dni
 
22. Jeep Grand Cherokee WK / WH 2005-2005 uchwyty do szarpania-mocowania szekli.Wykonane ze stali konstrukcyjnej o grubości 12mm i 10mm.Mocowane w fabryczne otwory.Pasują do samochodów z oryginalnym zderzakiem.Nie wymagają wiercenia ani spawania.Śrutowane i malowane proszkowo na czarno w technologi dwuwarstwowej ze strukturą.Waga ok.4,8 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
640zł
23. Jeep Grand Cherokee WK/WH 2005-2010 osłona skrzyni biegów.Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm.Śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej.Mocowana w fabryczne otwory samochodu.Nie wymaga wiercenia ani spawania.Łączy się z osłoną silnika i osłoną reduktora Heavy Cruiser tworząc jednolitą pełną osłonę zespołu napędowego.Waga ok.8 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 
24. Pełna długa osłona sinika i przedniego mostu 05-10 Jeep Grand Cherokee WK/WH. Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm. Śrutowana i malowana proszkowo w technologii dwuwarstwowej ze strukturą. Montowana w fabryczne otwory pojazdu. Nie wymaga wiercenia ani spawania. Waga ok. 18.6 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 
25. Jeep Grand Cherokee WK / WH 2005-2010 osłona z uchwytami do szarpania-holowania na oryginalny zderzak przedni czarna.
Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 5mm.Uszy do szarpania z blachy 10mm i 12mm.Śrutowana i malowana proszkowo na czarno w technologi dwuwarstwowej ze strukturą.Mocowana w fabryczne otwory samochodu.Nie wymaga wiercenia ani spawania.Waga ok.24.6 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 
26. Osłona reduktora Jeep Grand Cherokee WK WH 2005-2010. Przeznaczona do aut bez zamontowanej dodatkowej osłony zbiornika paliwa takiej np. jak w wersji Overland. W przypadku posiadania w samochodzie tej osłony należy montować nasz inny produkt. Łączy się z osłoną skrzyni biegów Heavy Cruiser i w połączeniu z osłoną silnika HC tworzy równa i pełną osłonę układu napędowego. Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm. Śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej ze strukturą. Waga ok. 6,2 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 
27. Osłona reduktora Jeep Grand Cherokee WK 2005-2010. Przeznaczona do aut bez zamontowanej dodatkowej osłony zbiornika paliwa takiej np. jak w wersji Overland. W przypadku posiadania w samochodzie tej osłony należy montować nasz inny produkt.Łączy się z osłoną skrzyni biegów Heavy Cruiser i w połączeniu z osłoną silnika HC tworzy równa i pełną osłonę układu napędowego. Wykonana z blachy aluminiowej konstrukcyjnej o grubości 6mm. Waga ok. 3 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 
28. Osłona reduktora Jeep Grand Cherokee WK WH 2005-2010. Przeznaczona do aut bez zamontowanej dodatkowej osłony zbiornika paliwa takiej np. jak w wersji Overland. W przypadku posiadania w samochodzie tej osłony należy montować nasz inny produkt. Łączy się z osłoną skrzyni biegów Heavy Cruiser i w połączeniu z osłoną silnika HC tworzy równa i pełną osłonę układu napędowego. Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm. Śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej ze strukturą. Waga ok. 6,2 kg.
Czas oczekiwania ok 5-7dni
 

zamów czyść